MENU / ORDER ONLINE ABOUT GALLERY PROMOTIONS CONTACT

Real italian
pizza dought!

It's homemade, do not hesitate!

See our menu

     PIZZERIA
MNIAMMNIAM


Real Italian pizza dough ...

It's homemade, do not hesitate!

That's exactly what characterizes us.

Among our offer you will find ingredients and garnishes from of the world, but the basis of each pizza is the exquisite taste and lightness of the Italian recipe.

Tomato sauce prepared from pelati tomatoes and real mozzarella make even ordinary Margherita taste ... delicious...

See you at MniammniaM :-)

pizza włoska z dowozem łódź retkiniaPizza włoska to bez wątpienia jedno z dań, które zaliczyć można do tych najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych przez mieszkańców nie tylko Europy, lecz również całego świata. Pizza zachwyca bogactwem smaków i aromatów, a możliwość dodania do niej praktycznie każdego składnika sprawia, że zadowala nawet najbardziej wymagające podniebienia.

MniaMniaM Pizza

Nasza pizzeria to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Łodzi. To połączenie miłości do włoskiej kuchni oraz pasji do gotowania. Każdego dnia nasza profesjonalna i sprawna obsługa, doświadczeni kucharze, a przede wszystkim znakomite i niepowtarzalne potrawy zapewniają mnóstwo przyjemności i radości. Oferujemy tutaj wszystko co najlepsze, w tym najlepszą pizzę, która spełnia wszelkie oczekiwania, uzależnia i sprawia, że już nie będziesz chciał zasmakować żadnej innej.

Wiesz co jest największym sekretem dobrej pizzy? Prawdziwe włoskie ciasto oraz sprawdzone i zawsze świeże składniki. My to wiemy, a nasza łódzka pizzeria znana jest właśnie z wyjątkowej, włoskiej pizzy. Proponujemy pizzę dla prawdziwych koneserów, która powstaje zgodnie z tradycyjnymi recepturami i zachwyca szczególnie cienkim, chrupiącym ciastem oraz aromatycznymi, świeżymi dodatkami. W naszym starannie skomponowanym i obfitującym w wiele różnorodnych smaków menu znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy tradycji, jak i również tacy, który nie boją się eksperymentów na swojej pizzy. Klasyczne Margherita i Pepperoni, nowoczesne Romantica i Vegetariana, a może nieoczywiste i zaskakujące i… słodkie – Pera i Bambini? Sprawdź nasze menu i znajdź swoją ulubioną włoską pizzę!

Pizzeria Retkinia Łódź

Najlepszą pizzę w Łodzi znajdziesz właśnie w MniaMniaM Pizza, przy ul. Maratońskiej 91 na Retkini. Odwiedź nas, a jeśli nie możesz tego zrobić, złóż zamówienie telefonicznie i skorzystaj z naszej oferty pizzy z dowozem. Niezależnie od tego gdzie się właśnie znajdujesz, pracownicy naszej pizzerii dostarczą Ci świeżo upieczoną, aromatyczną i gorącą włoską pizzę na wskazany przez Ciebie adres. Zapraszamy!
Maratońska 91,
94-007 Łódź

+48 570 777 771

Tue - Thu  13:00 - 21:00
Fri - Sat  13:00 - 22:00
Sun  13:00 - 21:00

mniammniampizza@gmail.com

https://www.facebook.com/MniamniaMPizza/


Zdjęcia przedstawiają nasze dania i są naszą własnością. Zabronione jest ich powielanie i kopiowanie.