MENU / ORDINA ONLINE CHI SIAMO GALLERIA PROMOZIONI CONTATTI

Originale
l'impasto italiano

Da soli l'impastiamo, mica scherziamo!

Guarda il nostro menu

CHI SIAMO


Originale l'impasto italiano...

Da soli l'impastiamo, mica scherziamo!

Questo è esattamente ciò che ci caratterizza.

Tra le nostre proposte troverai ingredienti da varie parti del mondo, ma la base di ogni pizza è il gusto e la leggerezza della ricetta italiana.

La base di pomodori pelati e vera mozzarella rendono anche semplice Margherita ... come si puo dire ... MniammniaM

Vieni a trovarci :-)

pizza włoska z dowozem łódź retkiniaPizza włoska to bez wątpienia jedno z dań, które zaliczyć można do tych najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych przez mieszkańców nie tylko Europy, lecz również całego świata. Pizza zachwyca bogactwem smaków i aromatów, a możliwość dodania do niej praktycznie każdego składnika sprawia, że zadowala nawet najbardziej wymagające podniebienia.

MniaMniaM Pizza

Nasza pizzeria to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Łodzi. To połączenie miłości do włoskiej kuchni oraz pasji do gotowania. Każdego dnia nasza profesjonalna i sprawna obsługa, doświadczeni kucharze, a przede wszystkim znakomite i niepowtarzalne potrawy zapewniają mnóstwo przyjemności i radości. Oferujemy tutaj wszystko co najlepsze, w tym najlepszą pizzę, która spełnia wszelkie oczekiwania, uzależnia i sprawia, że już nie będziesz chciał zasmakować żadnej innej.

Wiesz co jest największym sekretem dobrej pizzy? Prawdziwe włoskie ciasto oraz sprawdzone i zawsze świeże składniki. My to wiemy, a nasza łódzka pizzeria znana jest właśnie z wyjątkowej, włoskiej pizzy. Proponujemy pizzę dla prawdziwych koneserów, która powstaje zgodnie z tradycyjnymi recepturami i zachwyca szczególnie cienkim, chrupiącym ciastem oraz aromatycznymi, świeżymi dodatkami. W naszym starannie skomponowanym i obfitującym w wiele różnorodnych smaków menu znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy tradycji, jak i również tacy, który nie boją się eksperymentów na swojej pizzy. Klasyczne Margherita i Pepperoni, nowoczesne Romantica i Vegetariana, a może nieoczywiste i zaskakujące i… słodkie – Pera i Bambini? Sprawdź nasze menu i znajdź swoją ulubioną włoską pizzę!

Pizzeria Retkinia Łódź

Najlepszą pizzę w Łodzi znajdziesz właśnie w MniaMniaM Pizza, przy ul. Maratońskiej 91 na Retkini. Odwiedź nas, a jeśli nie możesz tego zrobić, złóż zamówienie telefonicznie i skorzystaj z naszej oferty pizzy z dowozem. Niezależnie od tego gdzie się właśnie znajdujesz, pracownicy naszej pizzerii dostarczą Ci świeżo upieczoną, aromatyczną i gorącą włoską pizzę na wskazany przez Ciebie adres. Zapraszamy!
Maratońska 91,
94-007 Łódź

+48 570 777 771

Mar - Gio  13:00 - 21:00
Ve - Sab  13:00 - 22:00
Do  13:00 - 21:00

mniammniampizza@gmail.com

https://www.facebook.com/MniamniaMPizza/


Le immagini rappresentano i nostri piatti e sono di nostra proprietà. La distribuzione e la copia di queste foto sono proibite.